Фонтан Рошен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Загрузка...

Адміністрація готелю “Status” у Вінниці дуже добре знає своє місто. Саме тому, на запитання “Що найпершим варто побачити, коли ми у Вінниці?” завжди відповідає з впевненістю!

Найвідомішим серед містян, та й по Україні і навіть світі є місцева набережна річки Південний Буг та унікальний фонтан поблизу фабрики “Рошен”. Декілька років тому біля фабрики розпочали будівництво плаваючого фонтану. Зараз це один з найбільших плаваючих фонтанів у світі, ширина якого при роботі 140 метрів, а висота найвищого із струменів — понад 60 метрів.

Щовечора на набережній збирається велика кількість людей щоб подивитись на яскраве фонтанне шоу під музичний супровід і просто відпочити. Безперечно, вінницькі фонтани — перша локація для будь-кого, хто вперше у Вінниці.

Однак, фонтан теж має певний графік роботи. У весняно-літній період у денний час фонтан просто працює, ввечері вже відбуваються синхронізовані шоу, де задіяні різні режими фонтану, проектор, який транслює мультфільми із музичним супроводом. Восени — приблизно посередині жовтня закривається сезон. Звісно, найкраще і найяскравіше шоу вже ввечері, коли на вулиці темно — тоді яскраве світло так добре вирізняється на темному тлі і в руслі Південного Бугу починається справжня казка. Саме тому всім охочим присісти подивитись шоу радять приходити заздалегідь. Однак, і при денному світлі фонтан по-особливому красивий, адже режимів роботи так багато і всі такі різні!

Особливістю фонтану також є цікава “зимуюча” технологія, завдяки чому конструкцію просто занурюють під воду і так вона зберігається аж до нового сезону.

За яскравістю, пишністю та оригінальними шоу фонтан у Вінниці не поступається навіть відомим водоймам. Саме тут буде цікаво всім: меншим та дорослим переглянути водну музично-світлову феєрію, закоханим провести час у романтичній атмосфері, чи просто відпочити, гуляючи набережною.