Вінницький зоопарк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Загрузка...

Цікавою рекомендованою локацією для гостей міста є також вінницький зоопарк. Місцевий фонд звірів вражає різноманіттям — тут і місцеві для України тварини, і екзотика — птахи, ссавці, ящірки та інші цікаві істоти. Незважаючи на відносно невелику територію, загалом тут майже 400 мешканців понад 80 видів — всі домівки тваринок розставлені дуже компактно,  що створює затишну атмосферу.

У зоопарк відпочити йдуть не лише сім’ї з дітками, місце приваблює і дорослих, які йдуть просто погуляти у вихідні та свята.

Місцевий зоопарк був одним з перших, які заснували в Україні. Впродовж тринадцяти років вінницький зоопарк зазнав значних змін — збільшилась кількість тварин, різноманіття видів, умови їх проживання. У 2005 році,коли зоопарк лише заснували, він мав працювати як територія для збереження та розвитку місцевої фауни, в тому числі, видів, занесених в Червону книгу України. Однак, за довгий час роботи зоопарку тут збільшилась кількість мешканців, покращили умови, тому й не дивно, що це місце стало ще одною відпочинковою зоною як для місцевих, так і для туристів.

Влітку багато тварин мешкають у вольєрах, облаштованих територіях. Взимку теплолюбивих мешканців переводять у закриті приміщення, однак відвідувати їх теж можна.

Тут також підтримують святкування та влаштовують цікаві вечірки, тому часто можна потрапити на свята та яскраві шоу.