Апартаменти Люкс Стандарт Стандарт з двома окремими ліжками Сауна Ресторан

Сауна

Невід'ємною частиною готельного комплексу “Статус” у місті Вінниця - є сауна з басейном та зоною релаксу.

Після насиченого дня у новому місті, відчувши втому від часу, який ви провели у дорозі, та бажання відновити баланс сил, подаруйте собі відпочинок у сауні комплексу «статус». Ми пропонуємо вам відволіктися від шуму та шаленого ритму життя, відвідавши фінську сауну і пірнувши у прохолодний басейн.

Про користь лазні знають,напевне, усі, однак не кожен розуміє різницю між фінською сауною і російською банею. Конкретною особливістю фінської сауни є дуже висока температура у парильні - від 120 градусів. Тому під час процедури не використовуються віники, як у традиційній російській бані, адже є ризик пошкодити шкіру.

Особливістю фінської лазні є також умова наявності резервуару з водою, куди необхідно окунутись після сеансу у парильні. Температура води у резервуарі має бути не нижче 20 градусів, адже відчуття контрасту повинне залишатися комфортним і приємним для тіла, не перетворившись у шокову терапію для організму.

Саме за такою технологією облаштовано сауну “Статус” у місті Вінниця. Наш комплекс пропонує вам великий басейн, де можна відпочити та розслабитись після прийнятих процедур. Відповідна температура води, додаткові функції басейну, чистота, вишуканий і затишний дизайн та приємна атмосфера нашого закладу подарують вам ще більшу насолоду та залишать приємні спогади від перебування у місті Вінниця.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (28 оценок, среднее: 3,89 из 5)
Загрузка...

Забронюйте безкоштовно:

phone number(0432) 53 94 39 mobile number(098) 128 99 89
arrow Назад